• vagdani@gmail.com
  • 072-3384999

פורץ רכבים

פורץ רכבים

אם נתקעתם מחוץ לרכב והמפתחות בפנים פורץ רכבים מוסמך ומיומן זהו בעל המקצוע לו אתם זקוקים

אצלנו תקבלו שרות מהיר תוך 20 דקות מרגע הקריאה ולפעמים גם פחות !!!

שרות מקצועי ללא גרימת נזק לרכב בזמן הפריצה במחיר הוגן 24 שעות

ברשותנו כלים וציוד טכני מהטובים ביותר בעולם ולא פחות חשוב ידע שנצבר לאורך שנות ניסיון רבות

אז אם אתם זקוקים לפורץ רכבים חייגו אלינו ואנחנו בדרך

 

להזמנות חייגו 050-3228844 

 

עדויות:

פורץ רכבים

שלום, קוראים לי דניאל ואני סטודנט לתואר ראשון במכללת תל אביב יפו לכלכלה. כחלק מהיותי סטודנט, עליי לעבוד הן בכדי לממן את התואר שלי והן בכדי להחזיק את עצמי, לשלם שכר דירה וכו׳.  הרשו לי לספר לכם סיפור שקרה לי ממש לא מזמן. אני עובד במסעדה שנחשבת לאחת המסעדות הטובות בעיר תל אביב ולכן מסיים לעבוד בשעות מאוחרות כמעט כל יום. את הרכב אני מחנה בחניון שמעניק הנחה לתושבי העיר תל אביב. בכל מקרה, אני מסיים משמרת של יום שישי בערב בשעה 3:00 לפנות בוקר. גמור מעייפות, מדדה אל הרכב אבל משום מה הרכב לא נפתח לי. אני מנסה את כל האופציות האפשריות וכלום. יש לי שתי אפשרויות, לקחת מונית שתעלה לי קרוב ל-80 שקלים בכדי להגיע הביתה, שלא לדבר על זה שאני גם עובד בשבת בבוקר ואז שוב אצטרך מונית כי זה יום שבת או לקרוא לעזרה. כל מי שאני מכיר שיכול לעזור לי ישן בוודאות, אז אני מתקשר ל- 144 ומבקש פורץ רכבים שעובד באזור תל אביב. אני מקבל שני מספרים ומנסה את מזלי. כבר במספר הראשון התמזל מזלי, וענה לי בחור בשם יהונתן – פורץ רכבים מומחה. בכלל התפלאתי שהוא עובד ביום שישי ועוד בלילה אבל הוא אמר שהוא עובד 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ושהוא מוכן לבוא לעזור לי. שאלתי אותו מה האופציות, אז הוא אמר שהוא יוכל לדעת רק במקום. שאלתי כמה זה יעלה לי אז הוא אמר שהמחירים שלו מאוד סבירים ושבגלל השעה זה טיפה מייקר אבל לא משמעותית. בכל מקרה, תוך רבע שעה הוא כבר היה אצלי, זיהה את התקלה ופרץ את הרכב מבלי לגרום שום נזק. אז תוך זמן קצר כמו שאתם מבינים כבר הייתי בבית, ואני חייב לציין שהרבה זמן לא נתקלתי במישהו כל כך מקצוען. גם הגיע מהר, גם זיהה את התקלה במהירות וגם גבה מחיר ממש הגיוני ונוח. אז בפעם שאתם תקועים מחוץ לרכב, פנו ליהונתן – פורץ רכבים מקצוען.

פורץ רכבים חדשים וישנים תשאירו את זה למקצוענים

פריצת רכבים היא עבודה למקצוענים בלבד. אדם שאינו מאומן ומיומן בביצוע פריצת רכב יכול לפגוע במנגנון הנעילה של הרכב, באימובילייזר, במערכת ההזעקה או לגרום לנזק אפילו יותר חמור בשל היותו חסר ניסיון בביצוע פעולה מסוג זה. בדיוק כמו שאינכם מתקנים תקלה בארון החשמל, לא פותחים סתימות בשירותים ונמנעים מלתקן את הרכב בעצמכם כאשר יש בו תקלה, אלא נעזרים במוסך מקצועי עליו אתם סומכים, כך אין סיבה בעולם שתפרצו את הרכב בעצמכם.

 

הסיבה שבגללה נצטרף להיעזר בפורץ רכבים מוסמך ומיומן היא לרוב כתוצאה מאיזו שהיא תקלה או בעיה באוטו שמונעת מאיתנו להיכנס לרכב ו/או להתניע אותו. גם במצבים בהם ניסו לפרוץ לרכב שלנו או במצב בו איבדנו את צרור המפתחות ואין לנו מפתח ספייר, לרוב נהייה זקוקים לפורץ רכבים מוסמך. לפעמים גם יכול לקרות מצב שאנו שוכחים את הקוד של הרכב, מנסים פעם אחר פעם מה שגורם למצב בו הרכב ננעל אוטומטית ואז אנו זקוקים לשירות של פורץ רכבים.

 

פורץ רכבים בתל אביב מדוע להיעזר בבעל מקצוע?

  1. לפורץ רכבים יש את כל הציוד והכלים שבעזרתם הוא יוכל לפרוץ את הרכב שלכם במקרה הצורך, מבלי להסב נזק לרכב או למנגנון הנעילה.
  2. פורץ רכבים ביצע מאות אם לא אלפי פריצות כך שהפעולה תתבצע תוך זמן קצר.
  3. בדרך כלל שאנו נמצאים במצב שבו הרכב נעול ואנו לא יכולים לפתוח אותו, זה גורם לנו להילחץ במיוחד במצבים רגישים בהם מעורב ילד ולכן קשה לנו לחשוב בהיגיון ואנו מונעים מלחץ. זו הסיבה שכדאי להיעזר בבעל מקצוע שיפעיל שיקול דעת, יחשוב בהיגיון ויסייע לנו לפתור את הבעיה תוך זמן קצר.

 

יש המון מקרים בהם אנשים ניסו לפרוץ את הרכב שלהם בעצמם והדבר גרם ללא מעט בעיות ולפעמים הנזק הוא בלתי הפיך. הרכב שלכם הוא סוג של נכס, השקעתם המון כסף בכדי לרכוש אותו וגם התחזוקה שלו בארץ לא ממש זולה, כך ששווה לעשות הכל בכדי לשמור עליו ולמנוע מצב של נזק.

 

פורץ רכב בתל אביב מה התפקיד שלו?

לרוב פורץ רכבים הוא גם מנעולן מקצועי. זה אומר שאותו אדם מוסמך לטפל בשלל נושאים הקשורים לתחום המנעולנות והרכבים. הוא יכול כאמור לפרוץ לרכב שלכם במגוון שיטות, לשכפל את המפתחות או את האימובלייזר, לטפל במערכת האלקטרונית שאחראית על נעילתו של הרכב, להחליף את המנעול ו/או את המפתח, לטפל ולתקן את מערכת החשמל ועוד. לפורץ רכבים מקצועי יש את כל הידע המקצועי והטכני, הכלים והמיומנות בכדי להביא אתכם למצב שתוכלו לפתוח, לנעול, להניע ולנסוע ברכב הפרטי שלכם בבטחה מקסימלית מבלי לגרום נזק כלשהו לרכב או למערכת הנעילה.

פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים לא רק במצבי חירום

למעשה, פורץ ומנעולן רכבים יכול לסייע לכם לא רק כשאתם נמצאים במצב בו אתם ״תקועים״. מנעולן רכבים מספק שירותי שכפול ושחזור מפתחות לרכב, שירותי שכפול ושחזור של אימובלייזר כדי שאם וכאשר תהיו במצב חירום, יהיה לכם גיבוי. בנוסף, הוא יכול להתקין לכם מערכת אזעקה משוכללת ולטפל ברכב שלכם במטרה למנוע מצב שבו המפתח נתקע או שאתם נתקעים מחוץ לרכב כתוצאה ממערכת נעילה ישנה או בעייתית.

 

זכרו! טרם אתם בוחרים מנעולן ו/או פורץ רכבים עליכם לבדוק שאכן מדובר בבעל מקצוע מנוסה המחזיק בכל הידע והאישורים הרלונטים שמוכיחים כי הוא אכן עוסק בתחום. מדובר בתחום אפור ומעט בעייתי, לכן שווה לעשות בדיקה כפולה, לשאול את כל השאלות הנכונות, כך תדעו שאתם אכן בידיים טובות ובטוחות. בחירת פורץ הרכבים תשפיע על כמה מהר התקלה תתוקן, על המחיר, השירות והמקצועיות גם יחד.

פורץ רכבים בנתניה

 

 

 


קטגוריות מוצרים

התקשרו עכשיו