• vagdani@gmail.com
  • 0503228844

שכפול מפתחות לרכב

 מפתחות הרכב התפתחו בשנים האחרונות עם ההתקדמות בטכנולוגיות השונות במערכות ההנעה.כיום המפתחות מיוצרים על ידי חיתוך בלייזר ומוטמעות בהם מערכות אימובלייזר מורכבות אשר  מקודדות למחשבים השונים ברכב ומוטמעות בעזרת משדרים קטנים במפתח הרכב.רוב האנשים חושבים שעל מנת לשכפל מפתח לרכבם עליהם לגשת למוסך היבואן על מנת לבצע את השיכפול ואינם מודעים כי ניתן לשכפל את המפתח לרכבם אצל מנעולן רכב מקצועי אשר מחזיק בציוד ובידע המתאים ולחסוך בכך מאות שקלים.

אצלנו בסמארט קי שרותי מנעולנות מתקדמים לרכב דואגים להיות מעודכנים במיטב הציוד והידע המקצועי אשר מאפשר לנו לבצע עבורכם שכפול מפתחות לרכב מהיר מיומן ואמין בדיוק כמו במוסכים המורשים עם משדרי פחם מקוריים ואייכותים ובמחירים שוים לכל נפש כדי כשתזדקקו למפתח הנוסף של הרכב הוא באמת יעבוד.

חייגו אלינו ותרוויחו פעמים תוכלו לחסוך זמן, שחזור מפתח , מפתח משוכפל תוך 20 דקות בממוצע, וגם כסף רב בשכפול המפתח לרכב שלכם.  

 

050-3228844

 

שכפול מפתחות לרכב

אם בבעלותכם רכב ישן שכאשר רכשתם אותו, לא קיבלתם שני זוגות מפתחות ושלטים, אלא רק אחד, אני ממליץ לכם בחום לגשת לשכפל זוג נוסף של מפתחות לרכב שלכם. הסיבה שאני ממליץ לכם לעשות זאת, היא משום שגם לי יש רכב יד שנייה די ישן, ולאחרונה איבדתי את צרור המפתחות שלי ולכן לא יכולתי להיכנס ולנהוג ברכב - משמע הייתי תקוע. באותו נשימה אני גם יכול להמליץ לכם על מקום מדהים ומקצועי בו משכפלים מפתחות ו/או שלטים לרכב והרעיון הוא לעשות את זה לפני שאתם נתקעים. במקום יבצעו לכם את השכפול מפתחות לרכב באמצעות המכשור המתקדם והאיכותי ביותר, תוך זמן קצר מאוד. יחד עם זאת, במידה ומצאתם את עצמכם תקועים מחוץ או בתוך הרכב מכל סיבה שהיא, תוכלו לצלצל לאותו מקום והם שולחים מישהו מקצועי ומוסמך שיבצע את התהליך במקום בו אתם נמצאים. תוך זמן קצר, בעל המקצוע מגיע ומשכפל לכם במקום מפתחות חדשים לרכב ואפילו תוכלו לקבל זוג נוסף במחיר סמלי.

 

אותו אדם יספק לכם אחריות מלאה הן על השירות והן על המפתחות והשלטים, זאת בכדי שבכל תקלה תוכלו לפנות למקום בו משכפלים מפתחות לרכב ולהנות משירות מקצועי.

 

שכפול מפתחות לרכב יתרונות

 

  • פועלים אך ורק במסגרת החוק ובאישור משטרת ישראל. כל הפעולות בתחום המנעולנות שאנשי המקצוע במקום בו נעזרתי בשירותיו מבצעים, נעשה במסגרת החוק ובאישורה של משטרת ישראל.
  • שירות מהיר- הזמינות והמהירות הם מה שהופכים את אותם משכפלי מפתחות למקצוענים אמיתיים.
  • זמינות תמידית - האנשים הללו דואגים שתמיד יישאר מישהו זמין, למצבי חירום בהם תצטרכו עזרה מיידית.

 

 

מדובר בתחום יחסית בעייתי, שכן יש לא מעט אנשים שישמחו לנצל את המצב בו אתם נמצאים והמחיר גם יהיה בהתאם. כאן אין לכם מה לחשוש, מדובר בעסק שקיים כבר המון זמן, מאחוריו אינספור לקוחות מרוצים שישמחו להמליץ לכם על שירות מקצועי, שירות אדיב , שירות עם אחריות. בנוסף, המחיר אותו אתם משלמים מבוקר ומותאם לצרכן.

שכפול מפתח לרכב

הרכב שלנו הוא ללא ספק אחד החללים בהם אנו מבלים נתח לא מבוטל של זמן במהלך היום. אנו נוסעים וחוזרים לעבודה, לעתים בשעות של עומס ופקקים, יוצאים איתו לבלות, נוסעים עם הרכב לחופשות ונעזרים בו לאסוף ולשים את הילדים במסגרות החינוכיות ובחוגים. לכן, לרכב שלנו יש חשיבות עליונה וחזקה ואנו מנסים לשמור עליו, מבצעים את הטיפולים הנחוצים לו בזמן ומנסים לתחזק אותו היטב מבחינה מכנית וחשמלית. אחד השירותים לו אנו זקוקים במהלך חיינו הוא שכפול מפתח לרכב.

 

מתי נזקק לשירות של שכפול מפתח לרכב ?

  • רכישת רכב ישן- במקרים בהם התקציב לא מאפשר לנו להתחדש ברכב חדש, אנו מתפשרים ורוכשים רכב ישן או רכב יד שנייה שנמצא במצב טוב. במצבים כאלה, לעתים אנו מקבלים אך ורק מפתח אחד או שלט אחד ואז אין באפשרותנו להכין את עצמנו למצב בו נזדקק למפתח ספייר. לכן, במידה ואתם רוכשים רכב יד שנייה והאדם שמוכר לכם את הרכב, מספק לכם אך ורק מפתח ו/או שלט אחד, ההמלצה היא לבצע שכפול מפתח לרכב. אין לדעת מתי תאבדו את הצרור שלכם, אין לדעת מתי תמצאו את עצמכם תקועים מחוץ לרכב ולכן מפתח ספייר לרכב הוא דבר הכרחי וחשוב.
  • כאשר אנו תקועים - לפעמים החיים ממש לא צפויים ובמצבים כאלה אנחנו זקוקים לשירות של בעל מקצוע, לכן במצב בו אתם תקועים מחוץ או בתוך הרכב שלכם, קראו לפורץ רכבים מקצועי שיספק לכם את השירות ובמידת הצורך ישכפל עבורכם מפתח במקום.

 

איך תדעו שאתם משכפלים מפתחות לרכב במקום אמין?

מכיוון ותחום המנעולנות, הצילינדרים והמפתחות הוא תחום מעט בעייתי, אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את האנשים איתם אתם פועלים. בחרו בחברה מקצועית, חברה בעלת שם ומוניטין בתחום, זאת בכדי שתהיו שקטים ותדעו מראש שמישהו שאתם יכולים לסמוך עליו הוא זה שמשכפל עבורכם את המפתח בין אם זה לרכב אם בין אם זה לבית שלכם. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק שהחברה או האדם פועל באישור המשטרה, כך נהוג בתחום המנעולנות.

 

שכפול מפתחות לרכב
שכפול מפתחות לרכב מחיר
שכפול מפתח לרכב
Rating: 4.5. From 8 votes.
Please wait...

קטגוריות מוצרים